55.Yıl Etkinlik Programı

Harita Bulunamadı

Resim5

 

 

 

 

55. Yıl Etkinlikleri:

55. Yıl etkinliklerimize katılmak isteyen mezunlarımızın öncelikle kayıt formunu doldurmaları gereklidir. Bunun için aşağıdaki formda yer alan boşlukları doldurup “GÖNDER” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

“Geleneksel Pilav Günü” adı altında düzenlenecek olan etkinlik ücretli olacaktır. Geleneksel pilav gününe katılmak isteyen mezunlarımız aynı gün fuayede hazırlanacak olan ilgili masalardan bilet temin edebileceklerdir. Geleneksel pilav günü etkinliği dışında programda yer alan tüm etkinlikler ücretsiz olacaktır.

55. Yıl etkinlikleri anısına “55.Yıl” ve “Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi” logolu, kırmızı ve beyaz renklerde T-shirt’ler (Kadın/Erkek) hazırlanmıştır. Bu T-shirt’lerin örnek görüntüleri sayfanın altında yer almaktadır. Hazırlanmış olan bu T-shirt’ler etkinlik haftası boyunca fuayede sergilenecektir. İsteyen mezunlarımız 25 ₺ karşılığında bu
T-shirt’lerden edinebilecektir.

55. Yıl etkinliklerimiz, aşağıda verilen programa uygun olarak 14 – 18 Aralık 2015 haftasını kapsayacak şekilde düzenlenecektir. Tüm mezunlarımız davetlidir.

Ayrıca aşağıda bir de mezun anketimiz bulunmaktadır. Bu anketi de doldurarak gönderirseniz gelecekteki meslektaşlarımıza vereceğimiz eğitim kalitesinde sizlerinde katkısı olacaktır.

Resim ve Fotoğraf Sergisi  tarihinde değişiklik yapılmıştır
Duyurulur
Fakültemizin kuruluşunun 55. Yılı nedeniyle yapılan etkinlikler çerçevesinde 17 Aralık 2015 tarihinde mezunlar derneğimiz tarafından düzenlenecek olan resim ve fotoğraf sergimiz 14 Aralık 2015 tarihinde yapılacaktır. Sergiye  katılmak isteyenler,  kaç  adet tablo veya fotoğraf ile katılacaklarını ve bunların boyutlarını, isimlerini Prof.Dr. Fügen AKTAN hocamızın fugenaktan@hotmail.com  adresine bildirebilirler.

Örnek 55. Yıl Tişörtleri
Not: Büyütmek için üzerine tıklayınız.

Kadın Modeli                         Erkek Modeli
BayanModelBayModel