ISOPS12-2018

Harita yükleniyor...

Konum
50.YIL SALONU


ISOPS, 1989 yılından beri başarıyla organize edildi ve yaklaşan ISOPS 2018’in akademisyenleri, araştırmacıları ve öğrencileri ilaç bilimleri ve ilgili sektörlerden bir araya getirmesini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

12 inci Ankara ISOPS, Türkiye, yeni kavram ve modern ilaç bilimlerindeki ilerlemelere dayalı yeni ilaçların geliştirilmesinde güncel gelişmeleri tartışmak üzere mükemmel bir ayar olduğuna inanılmaktadır. Yaklaşan sempozyumda dünya çapında fikir liderleri, kendi alanlarındaki son yenilikleri bizimle paylaşacak.

Yüksek bilimsel düzeydeki oturumlar, genel kurslar, sempozyumlar, interaktif atölye çalışmaları ve tartışmalar şeklinde düzenlenecek. Sempozyum, davet edilen dersler ve sözlü / poster sunumları dizisi ile yeni sonuçlar ve gelişmeler sunacak. 

Bilimsel ve eğitsel faaliyetlerin yanı sıra, ISOPS 2018’e katıldığınız sırada Ankara çevresindeki turistik mekanların tadını çıkarabilirsiniz. Organizasyon Komitesi Ankara’da kendinizi iyi hissetmek için elinizden geleni yapacaktır.

İçten katılımlı olarak aktif katılımınızın bu konferansın başarısının temelini oluşturacağına inanıyoruz. Dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla tanışacağınız ve etkileşim kuracağınız ve Ankara’nın misafirperverliğinin tadını çıkaracaksınız.

Prod.Dr. Gülbin ÖZÇELİKAY
DEKAN

 

http://www.isops-ankara.org/