Adı Soyadı

 Görev Süresi

Prof. Dr. Hakan GÖKER 03.05.2017 – Halen devam ediyor
Prof. Dr. Nilüfer TARIMCI 19.03.2016 – 03.05.2017
Prof. Dr. Sulhiye YILDIZ 19.03.2013 – 19.03.2016
Prof. Dr. Seçkin ÖZDEN 15.03.2010 – 15.03.2010
Prof. Dr. Tamer BAYKARA 15.03.2007 – 15.03.2010
Prof. Dr. Doğu NEBİOĞLU 15.03.2004 – 15.03.2007

15.03.2001 – 15.03.2004

Prof. Dr. V. Melih ALTAN 15.03.1998 – 15.03.2001
Prof. Dr. Serpil NEBİOĞLU 15.03.1995 – 15.03.1998
Prof. Dr. Mekin TANKER 17.10.1994 – 17.10.1997

17.10.1991- 14.10.1994

Prof. Dr. Nevin VURAL 17.10.1988 – 17.10.1991